Uc Berkeley Volunteer Program eğitim, Expert Eğitim
Arama Tercihlerine Geri Dön

British Council, ALTO ( Association of Language Travel Organisations ), BETA, ENGLISHUK ve UKINBOUND tarafından akredite olan VOLUNTEER PROGRAMME, Boston University ve San Francisco State University kampüslerinde gerçekleşmektedir. Programda haftada 15 saat genel İngilizce eğitiminin yanında haftada iki gün öğrencilerin toplum gönüllüsü olarak çalışacakları etkinliklere yer verilmektedir.

Park, bahçe temizleme, sivil toplum kuruluşlarında, hayır kurumlarında ve kermeslerde görev alma vb. etkinliklere katılarak öğrencilerin İngilizce düzeylerini geliştirirken, toplum bilinci ve yardımlaşma duygusu kazanmaları amaçlanmaktadır. Program dahilinde haftada iki yarım gün Alamo Square/Haight & Ashbury, Academy of Sciences, Union Square & Yerba Buena Gardens, Lombard St. & Coit Tower ve bir tam gün Golden Gate Bridge, Exploratorium, Ferry Building, Pier 39 & Golden Gate Bridge Boat Cruise vb. turistik geziler ve etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrencilere Boston University ve San Francisco State University kampüs yurtlarında tam pansiyon konaklama imkanı sunulmaktadır.

Ülke : AmerikaŞehir : San FrancıscoEğitim Dili : İngilizceOkul Türü : Volunteer ProgramlarıProgram Türü : Valunteer Programları

  • Valunteer Programları

Form

Video

Fotoğraflar (8)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer ülkeler için tıklayınız Diğer Ülkeler için Tıklayınız