CIC Campus International de Cannes Exploration Summer Program eğitim, Expert Eğitim
Arama Tercihlerine Geri Dön

1931 yılında kurulan okul bugün 11.000 m2 lik bir kampüste 24 sınıf, 120 yurt odası, öğrenci restoranı, öğrenci salonu, serbest WiFi, multimedya salonu, gibi bölümleriyle ve 60 personeli ile öğrencilere eğitim ve hizmet vermektedir. Eylül ve Haziran ayları arasında kampüste çok sayıda Fransız öğrenci görmek mümkündür. Bu dönemde Nice Üniversitesi gazetecilik bölümü öğrencileri de aynı kampüsü kullanmaktadırlar. Okulun kültür ve boş zaman değerlendirme ofisi her öğrenci için tercih ve zevklerine göre program önerileri geliştirmekte ve öğrenciler bu sayede her tür gündüz/gece aktivitelerinden haberdar oldukları gibi, istemeleri halinde sportif turnuvalara da katılabilmektedirler.

Okul aynı zamanda TCF ve CCIP sınav merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Bu programa 18 Ders Genel Fransızca Eğitimi, yurtta paylaşımlı odada tam pansiyon konaklama, bir tam gün gezi, dört yarım gün gezi, dört öğleden sonra aktiviteler ve dört akşam aktiviteler ile çift yön havaalanı transferleri dâhildir.

Program Başlangıç Tarihi : 16 Haziran - 10 Ağustos 2019      Süre : 2 Hafta

Ülke : FransaŞehir : CannesEğitim Dili : FransızcaOkul Türü : Dil OkullarıKonaklama Türü : YurtProgram Türü : Genel FransızcaYaş Grubu : 16+

  • Genel Fransızca

Form

Video

Fotoğraflar (6)

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer ülkeler için tıklayınız Diğer Ülkeler için Tıklayınız