Expert Education

Sigorta - Vize - Ulaşım Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

Seyahat - Eğitim - Sağlık sigortası ürünleri, sizi ve sevdiklerinizi tüm dünya ülkelerinde gerek iş gerek tatil ve gerekse eğitim amaçlı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz aksaklıklara karşı güvence altına alıyor.

Seyahat - Eğitim - Sağlık Sigortası size, seyahetleriniz sırasında beklenmedik ve ani durumlara karşı seyahat iptalinden bagaj kaybına, acil tıbbi nakilden kapkaça, tedavi masraflarından uçuş rötarına kadar geniş teminat sunuyor.

Kısa ve uzun süreli seyahatlerde geniş teminat seçenekleri sunan TÜm DÜnya Seyahat Sigortasına hemen sahip olabilirsiniz.


Vize Hizmetleri

Ülkemizde vize başvurularının red ile sonuçlanması durumunda en sıklıkla karşılaşılan sebep vize başvuru dosyasının doğru biçimde hazırlanmamasıdır. Konsoloslukların sıklıkla prosedür değiştirmeleri başvuranların hata yapmasını kolaylaştıran sebeplerinde başında gelmektedir.

Özellikle öğrenci olarak yurt dışına gidecek olanların çok daha titiz davranmaları gerekmektedir. En küçük evrak eksikliği veya dosya hazırlarken yapılan bir hata vize başvurusunun reddedilmesine sebep olabilmektedir.

Mosaic olarka yıllara dayanan deneyimle gerek uzun dönem öğrenci vizesi taleplerinizde gerekse turistik vize ihtiyaçlarınızda Vize Departmanımız ile hizmetinizdeyiz. Uzman arkadaşlarımız başvuru formlarının doldurulması, gerekli tüm evrakların toparlanması, başvuru ve mülakat aşamaları dahil olmak üzere tüm evrelerde her tür talebiniz için yanınızda ve yardımcınız olacaklardır.

https://www.gulfsigorta.com.tr/teklif/seyahat-saglik-sigortasi?refid=expertegitim

Bilgi almak ister misiniz?

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. İlginize teşekkür ederiz.

 
Diğer ülkeler için tıklayınız Diğer Ülkeler için Tıklayınız